Bilecik Oto Ekspertiz Hakkında

Bilecik'te Otomotiv sektöründe 28 yıllık deneyim

Bilecik Oto Ekspertiz, ikinci el araçların satış işlemleri öncesinde kazalı olup olmadığını veya donanımsal sorunlarını teknik cihaz ve ekipmanlarla test ederek rapor halinde müşterilerine sunan Bilecik’in ilk profesyonel oto ekspertiz kuruluşudur.  Otomotiv sektöründe 28 yıllık deneyime sahip firmamız özellikle motor ve otomatik şanzıman üzerine uzmanlaşmıştır.

Randevu

Ekspertiz hizmetinin süresi seçtiğiniz pakete göre değişiklik göstermektedir. Aracınızı ekspertize getirmeden önce paket seçimi yaparak randevunuzu oluşturabilirsiniz

Çalışma Saatlerimiz

Görevimiz

Tıpkı hayatta olduğu gibi firmamızda da her şey güvenle başlar. Müşterilerimizin bizi tercih etmelerindeki en büyük sebep olan güveni boşa çıkarmamak asli görevimizdir. 

Deneyim

Bilecik Oto Ekspertiz sektördeki hayatına, Tüfekçioğlu Otomotiv adıyla Mercedes, BMW, Audi ve Volkswagen gibi markaların özel servisi olarak 1994 yılında hizmet vermeye başlamış ve 2013 yılından itibaren oto ekspertiz hizmetini de bünyesine katarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Teknik cihaz ve Ekipman

Firmamız oto ekspertiz hizmeti ile ilgili tüm teknik cihaz, ekipman ve Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir. Aracınızın aksamları seçmiş olduğunuz paket kapsamında kontrol edilip, kusurları raporlanmaktadır.

Uygun Fiyatlar

Kaliteyi ucuza satın alamazsınız. Firmamız kaliteli ve güvenilir hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Tercihiniz kalite ve uygun fiyattan yana ise sizleri de firmamıza bekliyoruz.

Mutlu Müşteriler

Bilecik Oto Ekspertiz olarak müşteri memnuniyetine öncelik veriyoruz. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana yaptığımız her oto ekspertiz hizmetinde müşterilerimizin memnuniyeti bizi hem gururlandırıyor hem de mutlu ediyor.

Güven

Yılların kazandırmış olduğu tecrübe ile Bilecik'te ilk oto ekspertiz hizmeti veren firmamızda bize güvenen binlerce müşterimizin güvenini boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Daha önce oto ekspertiz hizmeti alan ve daha sonra bizi tercih eden müşterilerimiz yapılan testlerdeki farkları mukayese ederek vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini dile getirmektedir. Her müşterimiz bizim için önemlidir.

RANDEVU ALMAK İÇİN ARAYIN
Lütfen Çalışma Saatleri İçerisinde Arayınız