HİZMETLERİMİZ

Bilecik Oto Ekspertiz'de sunulan Hizmetler

Bilecik Oto Ekspertiz olarak işimiz kusura bakmak. Firmamıza getirmiş olduğunuz aracın tabiri caizse altından girip üstünden çıkıyor ve tüm kusurlarını raporluyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Motor Performans Testi

Bir aracın hareket edebilmesi için en önemli bileşen şüphesiz o aracın motorudur ve dyno test ile aracınızın torku ve gücü değerlendirilmekte ve raporlandırılmaktadır.

Fren Testi

Aracınızı durdurmak için ihtiyacınız olan fren sistemi doğru çalışmazsa sizi bir kazanın içine çekebilir. Bu nedenle fren testi büyük önem arz etmektedir. Aracınızın ABS beyni de dahil olmak üzere fren sistemindeki tüm bileşenler çeşitli testlerle kontrol edilir.

Süspansiyon Testi

Test cihazımızla aracınızın süspansiyon verimliliğini, dört tekerleğin minimum çekiş kuvvetini, aks ağırlığını ölçüyor ve minimum tutuş frekansını tespit ediyoruz.

Kaporta Boya Kontrolü

Aracın kaportasındaki boya kalınlıkları ölçülür. Aracın tamamı iç bölümler kaporta birleşim yerleri tavan, ön arka kısımları kesme ekleme kontrolleri uzman kadromuz tarafından detaylı şekilde yapılmaktadır.

Kilometre Kontrolü

Satın almayı düşündüğünüz ikinci el aracın kilometresi illegal yöntemlerle düşürülmüş olabilir. Diagnostic (Tanılama) cihazlar ve farklı yöntemlerle kilometre kontrolü uzman kadromuz tarafından yapılır.

Yanal Kayma Testi

Bilecik oto ekspertiz, yanal kayma testinde kullanılan cihaz ile kısa süre içerisinde aracın rot ayarındaki sapmalar ortaya çıkar ve rapor olarak sunulur.

Otomatik Şanzıman Kontrolü

Otomatik şanzımana sahip araçlarınızda herhangi bir problem olup olmadığını kontrol ediyoruz.

Airbag Kontrolü

Aracınızın darbe alması durumunda emniyet kemerinden sonra büyük önem taşıyan koruma sistemi Airbag (Hava yastığı) sistemlerinin kontrolü yapılmaktadır.

OBD Beyin Kontrolü

Aracın alt sistemlerine erişim imkanı sağlayan OBD (On-board Diagnostics) soketinden yapılan bağlantı ile arıza tespiti yapılır.

Yol Yardımına Mı İhtiyacınız Var?

Silver, gold, premium ve platinum paketlerimizde ücretsiz yol yardımı fırsatı sizleri bekliyor.

Müşterilemizin Değerlendirmeleri

Bilecik Oto Ekspertiz’den hizmet alan müşterilerimizin firmamız hakkındaki değerlendirmeleri

Bursa'dan Bilecik'e araba almak için geldik, Ekspertiz hizmetlerinden yararlandık, Platinum paketi seçtik, alıyorken garanti olsun daha sonra sorun çıkmasın diye. Çok yardımcı oldular objektif şekilde sonuçları açıkladılar. Arabayı beğendik, temiz olduğuna karar verip aldık. Ustalar çok güler yüzlüydü.
Özlem Dedeağa
İzmirden telefonla randevu alarak gittiğim bilecik oto expertiz firmasında 1,5 saat süren ezpertiz işleminden gayet memnun kaldım. Ayrıca Murat ustanın misafirperverliği ve güler yüzü muhteşem. Güvenle gidilebilecek bir yer. Kendilerine buradanda teşekkürlerimi iletir ve şiddetle tavsiye ederim. Aracımızı aldık ve döndük.
Parola Eğitim Kurumu
RANDEVU ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN
Lütfen Çalışma Saatleri İçerisinde Arayınız